KONST / Litografier / Färglitografi 8873477
nr 887 3477
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Göran Hahne (f. 1943), Skärgård, signerad 391/360 37x25
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:37:42
11/4 10:51:16
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne